O nas

Gabinet Fizjoterapii FizjoMed zespół absolwentek Fizjoterapii. Dzięki swym kwalifikacjom zabiegi fizjoterapeutyczne cechują się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem podczas terapii. Dzięki przyjaznemu nastawieniu do każdego pacjenta poczują się Państwo komfortowo podczas zabiegu. W naszym gabinecie kładziemy przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług medycznych.

Mam na imię Kasia, jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jestem osobą bardzo energiczną, pełną życia i traktująca fizjoterapię jako styl życia. W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie oraz jestem zwolennikiem naturalnych sposobów leczenia.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i poświęcam się w 100%. Podczas studiów byłam wolontariuszką w Stowarzyszeniu na Tak oraz w Przedszkolu Specjalnym. Następnie pracowałam w prywatnym gabinecie w Kórniku. Od trzech lat prowadzę własny gabinet fizjoterapeutyczny. Współpracuję z przedszkolami w Środzie Wlkp. , prowadząc grupowe zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej oraz indywidualną rehabilitację dzieci. Jestem pasjonatką masażu oraz terapii tkanek miękkich.  W trosce o swoich pacjentów oraz o gwarancję jak najwyższej jakości usług podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach. Ukończyłam między innymi kursy takie jak: drenaż limfatyczny, masaż tkanek głębokich, kinesiology taping, masaż kobiet w ciąży, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, PNF, FDM, pierwszy stopień SI itd. Aktualnie zaczęłam studia podyplomowe na kierunku Fizjoterapia w pediatrii.

W swojej pracy mierzę się z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu i kręgosłupa, urazami narządu ruchu oraz z rehabilitacją neurologiczną, a także nieprawidłowymi nawykami czynności życia codziennego i profilaktyką postawy. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą „Primum non nocere” – Po pierwsze nie szkodzić.

Asia – fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Uwielbiam swoją pracę. Otwartość na problemy pacjenta,  pracowitość i skrupulatność sprawiają, że

pacjenci wychodzą z gabinetu zachwyceni. Co daje mi ogromną radość i  satysfakcję.

Byłam wolontariuszką m. in. w Szkole Specjalnej nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu oraz na Oddziale Dziennego Pobytu w Szpitalu Rehabilitacyjno- Ortopedycznym im. W. Degi. Spędzony tam czas sprawił, iż nabrałam doświadczenia tak potrzebnego w tej pracy, aby być skutecznym.

Poza tym ukończyłam kurs PNF, FDM, Strukturalno Funkcjonalną Terapię Brzucha, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży oraz  Kinesiology Taping.

Rozwijam się cały czas uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach, aby móc zaproponować każdemu pacjentowi terapię skierowaną na jego problem. Aktualnie jestem studentką w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii na studium podyplomowym Terapia Manualna Tkanek Miękkich

Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia. Chciałabym aby każdy był świadomy, tego jaką usługę czy produkt wybiera. W związku z tym podjęłam współprace z magazynem Hipoalergiczni jako redaktorka portalu on line. Serdecznie zapraszam do lektury, także, a może przede wszystkim moich artykułów dotyczących fizjoterapii.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

mgr Natalia Sobczak 

Fizjoterapeuta

Ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem  w 2017 roku. Jest także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie metod neurorehabilitacyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od lipca 2016 roku. Podnoszenie kwalifikacji, wcześniejsza praca w przychodni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych pozwala jej całościowo spojrzeć na pacjenta i jego problemy. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do funkcjonowania naszego ciała. W celu osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych każdego pacjenta traktuje indywidualnie.  Ukończyła m.in. kursy:  Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym,  Anatomy Trains Structure and Function, Terapia Wisceralna w praktyce fizjoterapeuty, Masaż funkcyjny, poprzeczny orz inne techniki wykorzystywane w fizjoterapii, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży.

Agnieszka Konieczka

Akupunktura

Praktyk i entuzjastka akupunktury z holistycznym podejściem do zdrowia. Dzięki doświadczeniu w pomocy pacjentom z różnorodnymi schorzeniami poznała szerokie zastosowanie akupunktury, która zarówno łagodzi bóle czy przywraca równowagę fizjologiczną ciała jak również pozytywnie wpływa na dobrostan psychiczny niwelując stres i kojąc nerwy.

Agnieszka w swojej praktyce wielką wagę przywiązuję do wnikliwego poznania pacjenta, jego stanu zdrowia oraz stylu życia. Skoncentrowana na pacjencie rozmowa a także charakterystyczna dla tradycyjnej medycyny chińskiej diagnoza z pulsu pozwalają jej na odkrycie głęboko ukrytych przyczyn bólu i chorób a następnie przywrócenie stanu równowagi w ciele.

Hanna Leroch

Refleksolog

Od ponad siedmiu lat jestem zafascynowana REFLEKSOLOGIĄ i rozwijam umiejętności w tym zakresie. Dziś już wiadomo jak ważne jest holistyczne podejście do człowieka jako do całości i poszukiwanie zdrowia ciała oraz ducha. Interesuję się zdrowym stylem życia, jedzeniem, które odżywia, daje energię i nie szkodzi, staram się być inspiracją do zmiany nawyków, które mogą szkodzić zdrowiu.Moja przygoda z Refleksologią rozpoczęła się od serii zabiegów na własnych stopach…

Ukończyłam cykl szkoleń i warsztatów w Polskim Instytucie Refleksologii założonym przez Wandę Budzanowską- Bratko uzyskując tytuł Refleksologa Dyplomowanego stóp, dłoni oraz twarzy i głowy.

Swoje umiejętności rozwijałam też pod okiem Hanny Marquadt , dr J. Manzanaresa oraz Anny Khadir.

Czerpię radość z pomocy innym w odzyskiwaniu radości życia i zdrowia. To moja pasja i siła napędowa do dalszej pracy.

W Polsce od 2005 roku zawód refleksolog wpisany jest do rejestru zawodów. Na stronie Polskiego Instytutu Refleksologii (http://refleksologia.com/) można znaleźć certyfikowanych refleksologów. To profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy swoje umiejętności oraz wiedzę musieli potwierdzić cyklem szkoleń i zaliczeniem egzaminów.

Post Author: Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *