O nas

Gabinet Fizjoterapii FizjoMed to duet dwóch absolwentek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki swym kwalifikacjom zabiegi fizjoterapeutyczne cechują się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem podczas terapii. Dzięki przyjaznemu nastawieniu do każdego pacjenta poczują się Państwo komfortowo podczas zabiegu. W naszym gabinecie kładziemy przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług medycznych.

Mam na imię Kasia, jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jestem osobą bardzo energiczną, pełną życia i traktująca fizjoterapię jako styl życia. W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie oraz jestem zwolennikiem naturalnych sposobów leczenia.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i poświęcam się w 100%. Podczas studiów byłam wolontariuszką w Stowarzyszeniu na Tak oraz w Przedszkolu Specjalnym. Następnie pracowałam w prywatnym gabinecie w Kórniku. Od trzech lat prowadzę własny gabinet fizjoterapeutyczny. Współpracuję z przedszkolami w Środzie Wlkp. , prowadząc grupowe zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej oraz indywidualną rehabilitację dzieci. Jestem pasjonatką masażu oraz terapii tkanek miękkich.  W trosce o swoich pacjentów oraz o gwarancję jak najwyższej jakości usług podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach. Ukończyłam między innymi kursy takie jak: drenaż limfatyczny, masaż tkanek głębokich, kinesiology taping, masaż kobiet w ciąży, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, PNF, FDM, pierwszy stopień SI itd. Aktualnie zaczęłam studia podyplomowe na kierunku Fizjoterapia w pediatrii.

W swojej pracy mierzę się z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu i kręgosłupa, urazami narządu ruchu oraz z rehabilitacją neurologiczną, a także nieprawidłowymi nawykami czynności życia codziennego i profilaktyką postawy. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą „Primum non nocere” – Po pierwsze nie szkodzić.

Asia – fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Uwielbiam swoją pracę. Otwartość na problemy pacjenta,  pracowitość i skrupulatność sprawiają, że

pacjenci wychodzą z gabinetu zachwyceni. Co daje mi ogromną radość i  satysfakcję.

Byłam wolontariuszką m. in. w Szkole Specjalnej nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu oraz na Oddziale Dziennego Pobytu w Szpitalu Rehabilitacyjno- Ortopedycznym im. W. Degi. Spędzony tam czas sprawił, iż nabrałam doświadczenia tak potrzebnego w tej pracy, aby być skutecznym.

Poza tym ukończyłam kurs PNF, FDM, Strukturalno Funkcjonalną Terapię Brzucha, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży oraz  Kinesiology Taping.

Rozwijam się cały czas uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach, aby móc zaproponować każdemu pacjentowi terapię skierowaną na jego problem. Aktualnie jestem studentką w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii na studium podyplomowym Terapia Manualna Tkanek Miękkich

Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia. Chciałabym aby każdy był świadomy, tego jaką usługę czy produkt wybiera. W związku z tym podjęłam współprace z magazynem Hipoalergiczni jako redaktorka portalu on line. Serdecznie zapraszam do lektury, także, a może przede wszystkim moich artykułów dotyczących fizjoterapii.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Post Author: Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *